Strona główna arrow Od Redakcji
Od Redakcji
Juliusz Mille   
30. 03. 2005.

Felietonista.pl - Krytyczny komentarz rzeczywistości zastanej.

Felietonista.pl jest internetowym serwisem publicystycznym, w którym czytelnik znajdzie komentarz bieżących wydarzeń społeczno politycznych. Będą to subiektywne impresje na aktualne, bądź historyczne tematy z szeroko pojętego życia społecznego, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Opinie prezentowane w serwisie są wyrazem osobistych poglądów autorów, a wszelkie podobieństwo osób i wydarzeń występujących w felietonach do osób i wydarzeń występujących w naszej rzeczywistości jest jak najbardziej zamierzone.

Serdecznie zapraszamy do lektury i systematycznego odwiedzania. Felietonista.pl będzie stopniowo ewoluował, nie tylko wzbogacając się o kolejne wypowiedzi, lecz również działy tematyczne oraz dodatkową funkcjonalność.

W celu kontaktu z redakcją proszę wysłać email pod adres: .Notka prawna

Całość prezentowanych w serwisie Felietonista.pl treści podlega ochronie prawnej.
Reprodukcja tekstów w całości lub części jest możliwa po kontakcie z redakcją za pomocą poczty elektronicznej oraz pod warunkiem podania źródła pochodzenia wraz z nazwiskiem autora. W przypadku publikacji internetowych źródło powinno być działającym linkiem do strony głównej serwisu Felietonista.pl.

 
Menu główne
Strona główna
Abstrakty felietonów
Szukaj z Google
Warto zajrzeć (linki)
Od Redakcji
Współpraca
Ankiety
O Felietoniście:
 


© 2005-2009. Wszystkie prawa zastrzeżone.
© 2005-2009. Wszystkie prawa zastrzeżone.